Witaj Przedsiębiorco!

Nasza firma Partner BM Sp. Z o.o. Sp.k. może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i skutecznym działaniem obsługi finansowo-księgowej, jak również kadrowo-płacowej.

Nasza firma Partner BM Sp. Z o.o. Sp.k. to doświadczony gracz na rynku obsługi finansowo – księgowej i kadrowo – płacowej. Trudnimy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, jakie działają na terenie naszego kraju.

Wśród naszych Klientów znajdują się rodzime przedsiębiorstwa oraz te z zagranicznym kapitałem, Nie ma dla nas forma prawna państwa firmy, ponieważ doskonale radzimy sobie obsługą firm z różnych sektorów w tym: handlu, produkcji czy w usługach. Do tego nasze usługi dostępne są dla przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółek (cywilnych, prawa handlowego). Nieustannie staramy się podnosić swoją wiedzę i umiejętności tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Prowadzone przez nas biuro jest zintegrowane z platformą Saldeo, co pozwala naszym na bieżąco mieć dostęp do dokumentacji księgowo-finansowej swojej firmy.


Powrót>>>